NPL
Παρασκευή, 26 Ιουνίου
8.15μμ, JL Murphy Reserve, Port Melbourne ( Νέα Ελλάς) – Northcote City (Ηρακλής)
8.30μμ, Jack Edwards Reserve, Oakleigh Cannons – Pascoe Vale
Σάββατο, 27 Ιουνίου
3.00μμ, Elcho Park, North Geelong Warriors – Hume City
7.00μμ, George Andrews Reserve, Dandenong Thunder – Melbourne Knights
Κυριακή, 28 Ιουνίου
3.00μμ, Galvin Park, Werribee City – Green Gully
4.00μμ, Olympic Village, Heidelberg United (Αλέξανδρος) – Avondale FC
5.00μμ, Lakeside Stadium, South Melbourne (Ελλάς) – Bentleigh Greens (Παγκύπριος)
NPL 1 – EAST
Σάββατο, 27 Ιουνίου
3.00μμ, JL Murphy Reserve, Melbourne Victory – Dandenong City
3.00μμ, La Trobe University, Murray United – Goulburn Valley Suns
3.15μμ, Wembley Park, Box Hill United (Πυθαγόρας) – Springvale White Eagles
Κυριακή, 28 Ιουνίου
3.00μμ, Mahoneys Reserve, Nunawading City – Richmond SC
Δευτέρα, 29 Ιουνίου
8.30μμ, The Grange Reserve, Kingston City (Κλαρίντα) – Eastern Lions
NPL 1 – WEST
Σάββατο, 27 Ιουνίου
3.00μμ, Campbell Reserve, Moreland City – Melbourne City
3.00μμ, Epping Stadium, Whittlesea Rangers – Moreland Zebras
4.00μμ, Epsom Huntly Recreations Reserve, Bendigo City – Brunswick City (Λεωνίδας)
Κυριακή, 28 Ιουνίου
3.00μμ, Churchill Reserve, Saint Albans – Ballarat Red Devils
Δευτέρα, 29 Ιουνίου
8.30μμ, Veneto Club, Bulleen Lions – Sunshine George Cross
STATE LEAGUE
Σάββατο, 27 Ιουνίου
Cairnlea Park, Cairnlea FC – Western Suburbs (Πανελλήνιος)
Langama Park, Sunbury United – Altona East Phoenix (ΠΑΟΚ)
Kooyong Park, Malvern City – Morwell Pegasus
Quarries Park, Clifton Hill – Casey Comets
Warner Reserve, South Springvale (Άρης) – Doncaster Rovers
Fairfield Park, Fitzroy City – Yarraville SC (Δόξα)
JH Allan Reserve, Essendon United (Κως) – Melbourne University
Mc Kechnie Reserve, Westvale SC (Ολίμπικ) – Sporting Whittlesea (Φλώρινα)
Grange Reserve, Hoppers Crossing – Darebin United (Απόλλων)
Victoria Park, Caulfield Cobras – East Brighton United
HLT Oulton Park, West Preston (Ανταγόρας) – Greenvale United
Ross Reserve, Sandown Lions – Bayside Argonauts (Αργοναύτες)
Carlson Avenue Reserve, Waverley Wanderers (ΑΕΚ) – Old Xaverians SC
JC Donath Reserve, Keon Park – Old Trinity Grammarians
JC Donath Reserve, Reservoir Yeti – Mill Park.
*Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 3.00μμ.